Lokalizowanie wycieków Wody Jarosław

Wykrywanie problemów związanych z uszkodzeniami instalacji wodno-kanalizacyjnych w domach i budynkach użytku publicznego nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Znalezienie źródła problemu na własną rękę jest praktycznie niemożliwe. Z tego względu zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, celem skorzystania z usług lokalizowania wycieków wody w Jarosławiu.

Zawsze wtedy, kiedy pojawiają się problemy z ciśnieniem wody lub mokre plamy zaczynają rozprzestrzeniać się po ścianach, warto skorzystać z usług lokalizowania wycieków wody. Jarosław to miejscowość, gdzie każdy z mieszkańców może skontaktować się z naszą firmą i poprosić o pomoc w znalezieniu źródła problemu.

Lokalizowanie wycieków w Jarosławiu – jak działamy w Beta-Osuszanie?

Wahasz się nad nawiązaniem współpracy z naszymi ekspertami? W zakresie lokalizowania wycieków wody w Jarosławiu i w innych miejscowościach jesteśmy wręcz bezkonkurencyjni. Jak to możliwe? Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i ciągłe inwestycje w nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam lokalizowanie wycieków bez ingerencji w strukturę budynku.

W trakcie realizowania usługi wykorzystujemy: 

  • metody zadymiania, 
  • czynniki barwiące, 
  • kamery termowizyjne i endoskopowe,
  • gazy znacznikowe.

Oczywiście weryfikujemy też stan instalacji wodno-kanalizacyjnych wizualnie. Po zastosowaniu najskuteczniejszych metod diagnostycznych przygotowujemy raport i staramy się zaproponować jak najkorzystniejsze rozwiązania, które umożliwią neutralizację problemów z wyciekami.

Bezpieczne i szybkie lokalizowanie wycieków w Jarosławiu – skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakikolwiek problem z instalacją wodno-kanalizacyjną i podejrzewasz uszkodzenia rur – czym prędzej skontaktuj się z nami. Możesz zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy i umówić termin realizacji usługi. 

W Beta-Osuszanie wiemy, że lokalizowanie wycieków wody w Jarosławiu powinno odbywać się jak najszybciej. Z tego względu nasz terminarz jest dostosowany tak, aby eksperci byli w stanie pomóc klientom nawet w wyjątkowo awaryjnych sytuacjach.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Jarosław?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved