Lokalizowanie wycieków Jasło

Chcesz pozbyć się nadmierniej wilgotności w domu? A może obawiasz się, że Twoja instalacja wodno-kanalizacyjna nie działa tak, jak powinna? W takim razie zdecyduj się na usługę lokalizowania wycieków. Jasło to miejscowość, gdzie bez problemu możesz skorzystać z usług naszej firmy Beta-Osuszanie.

W zakresie lokalizowania wycieków w Jaśle działamy kompleksowo, bez zbędnych formalności oraz z użyciem sprawdzonych metod lokalizacyjnych. Z nami nie musisz się martwić o formalności. Zajmiemy się wszystkim od podstaw, a finalnie przedstawimy raport z lokalizacji wycieków w Jaśle.

W jaki sposób lokalizujemy wycieki w Jaśle? Beta-Osuszanie w praktyce

Jako profesjonalna firma zajmująca się lokalizowaniem wycieków w Jaśle i nie tylko, wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz sprawdzone techniki lokalizacyjne. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Co więcej, nasze metody diagnostyczne w żaden sposób nie ingerują w strukturę budynku. Nie ma więc ryzyka, że lokalizacja wycieków w Jaśle będzie prowadzić do konieczności wykonania remontu.

Metody, które wykorzystujemy w celu lokalizowania wycieków – Jasło to:

  • zadymianie,
  • gazy znacznikowe,
  • czynniki barwiące,
  • kamery –  termowizyjne i endoskopowe.

Na życzenie realizujemy także pomiary wilgotności, aby ocenić, jak nieszczelności w instalacjach wodno-kanalizacyjnych wpłynęły na stan techniczny budynku. Lokalizowanie wycieków w Jaśle to główny profil działalności Beta-Osuszanie. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu jesteśmy w stanie ekspresowo zlokalizować wycieki. Jasło to jedno z wielu miast, gdzie można skorzystać z naszego wsparcia w tym zakresie.

Usługi lokalizowania wycieków – Jasło. Kiedy skorzystać z pomocy?

Jeśli w Twoim domu lub mieszkaniu pojawia się grzyb, pleśń i plamy na ścianach, koniecznie skorzystaj z naszego wsparcia w zakresie lokalizowania wycieków w Jaśle. Dzięki temu szybko poznasz źródło problemu i dowiesz się, jak zażegnać problem. Pamiętaj, że zalane mieszkanie generuje wysokie koszty osuszania i remontu. Z tego względu lepiej odpowiednio wcześnie umówić się na lokalizowanie wycieków w Jaśle.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Jasło?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved