Lokalizowanie wycieków wody Kolbuszowa

Chcesz skorzystać z kompleksowych usług związanych z lokalizacją wycieków wody w Kolbuszowej? Nic prostszego! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwonisz na firmowy numer telefonu. Nasi eksperci przyjadą na miejsce i zajmą się szybkim wykrywaniem wycieków wody. Kolbuszowa to tylko jedna z wielu miejscowości w całej Polsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnego wsparcia w razie problemów z instalacją wodno-kanalizacyjną.

Nasza firma Beta-Osuszanie działa kompleksowo, jeśli chodzi o usługi lokalizowania wycieków wody – Kolbuszowa. Jesteśmy w stanie pomóc zawsze wtedy, kiedy instalacja wodno-kanalizacyjna nie działa tak, jak powinna lub doszło do całkowitego zatrzymania przepływu wody. Nasi eksperci zajmą się wykryciem wycieków w pierwszym wolnym terminie, a po zakończeniu prac sporządzą dokładny raport.

Kompleksowe lokalizowanie wycieków – Kolbuszowa. Kiedy to konieczne?

Jest wiele sytuacji, w których warto zdecydować się na usługi lokalizacji wycieków wody – Kolbuszowa. W Beta-Osuszanie stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Do weryfikacji problemów związanych z uszkodzeniami rur wykorzystujemy:

  • kamery termowizyjne i endoskopowe,
  • czynniki barwiące,
  • gazy znacznikowe,
  • geofon,
  • metodę zadymiania.

Korzystanie z usług lokalizowania wycieków w Kolbuszowej jest konieczne zawsze wtedy, kiedy: spada ciśnienie wody w kranach, instalacja wodno-kanalizacyjna nie ma dostępu do wody lub w nieruchomości gromadzi się wilgoć i pleśń. Aby to zweryfikować, możemy wykonać też pomiary wilgotności i zaproponować wynajem osuszaczy w razie konieczności pozbycia się zalegającej wilgoci z pomieszczeń.

Usługi lokalizacji wycieków – Kolbuszowa. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Nasza firma Beta-Osuszanie już od wielu lat zajmuje się lokalizowaniem wycieków wody. Kolbuszowa to tylko jedna z wielu lokalizacji, gdzie prowadzimy kompleksowe działania w tym zakresie. Wyróżnia nas: profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli masz jakikolwiek problem z instalacją wodno-kanalizacyjną – bezzwłocznie skontaktuj się z nami!

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Kolbuszowa?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved