Lokalizowanie wycieków wody Łańcut

Potrzebujesz szybkiego i kompleksowego wsparcia w zakresie lokalizowania wycieków wody? Łańcut jest miejscowością, gdzie masz własny dom i nie wiesz, co się dzieje z instalacją wodno-kanalizacyjną? Dla nas to żaden problem! Skontaktuj się z ekspertem Beta-Osuszanie, a otrzymasz pełne wsparcie w zakresie wykrywania wycieków wody w Łańcucie.

Niskie ciśnienie wody w kranie lub pojawiające się mokre plamy na ścianach to pierwsze objawy, które mogą wskazywać na wyciek wody. Co zrobić w takiej sytuacji? Wyjście jest tylko jedno. Musisz zadzwonić do naszej firmy, umówić termin lokalizacji wycieków wody w Łańcucie i poczekać na sporządzenie raportu przez naszych specjalistów.

Lokalizowanie wycieków wody – Łańcut. Na czym polega ta usługa?

Eksperci Beta-Osuszanie w zakresie lokalizowania wycieków wody w instalacjach wodno-kanalizacyjnych są w stanie zaproponować szereg działań, które nie ingerują w żaden sposób w mury i stropy budynku. Możemy wykryć z dużą dokładnością wycieki poprzez zastosowanie takich metod diagnostycznych, jak:

  • termowizja,
  • próby ciśnieniowe,
  • gazy znacznikowe,
  • badania barwnikami,
  • optyczna inspekcja.

W budynkach, gdzie doszło już do rozległych uszkodzeń, realizujemy też pomiary wilgotności. Dzięki temu możemy wskazać naszym klientom, jakie działania należy podjąć w celu neutralizacji problemu. Po zlokalizowaniu wycieków wody w Łańcucie możemy też wynająć osuszacze, które są niezbędne do pozbycia się wilgoci zalegającej, np. w ścianach.

Profesjonalne lokalizowanie wycieków – Łańcut. Dlaczego Beta-Oszuszanie?

Pamiętaj, że na skuteczność lokalizowania wycieków wody w Łańcucie wpływa wiele czynników. Wykorzystanie tylko jednej metody diagnostycznej nie miałoby sensu bez wiedzy i doświadczenia ekspertów w naszej firmie. W trakcie realizowania usługi wykrywamy wycieki i uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej z wysoką skutecznością.

To niejedyny atut naszej firmy. Jako profesjonaliści wyróżniamy się: wieloletnim doświadczeniem w branży, nowoczesnym zapleczem technologicznym oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Łańcut?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved