Lokalizowanie wycieków Wody Mielec

Masz problem z niskim ciśnieniem wody w całej nieruchomości? A może w okolicach rur wodno-kanalizacyjnych unosi się brzydki zapach wilgoci? Być może to oznaka uszkodzonej rury i stale postępującego wycieku. W takich sytuacjach trzeba działać ekspresowo. Skontaktuj się z nami, a zrealizujemy usługę lokalizowania wycieków wody w Mielcu w pierwszym wolnym terminie.

Jeśli szukasz wsparcia w zakresie lokalizowania wycieków wody w Mielcu lub innych miejscowościach, koniecznie skontaktuj się z ekspertem Beta-Osuszanie. Wybór naszej firmy z wieloletnim doświadczeniem to gwarancja, ze wycieki zostaną zlokalizowane szybko, sprawnie i bez zbędnej ingerencji w strukturę budynku. W razie jakichkolwiek problemów zadzwoń lub napisz do nas i nie czekaj, gdyż zbyt późno wykryte wycieki z instalacji wodno-kanalizacyjnych mogą generować ogromne koszty napraw – nie tylko instalacji, ale i nieruchomości

Usługa lokalizowania wycieków wody w Mielcu – kiedy z niej skorzystać?

W Beta-Osuszanie proponujemy profesjonalną pomoc w zakresie lokalizowania wycieków wody. Mielec to tylko jedna z wielu miejscowości, gdzie można skorzystać z naszego wsparcia i szybko poznać źródło problemu. Nasi eksperci w ramach wykrywania wycieków w instalacjach wodno-kanalizacyjnych wykorzystują kilka metod sprawdzania szczelności połączeń rurowych:

  • geofon,
  • gazy znacznikowe,
  • kamery endoskopowe i termowizyjne,
  • czynniki barwiące,
  • próby ciśnieniowe.

Warto dodać, że oprócz lokalizowania wycieków w Mielcu możemy też zaproponować kompleksowe pomiary wilgotności. Dzięki temu można łatwo ocenić skalę zniszczeń, które spowodowały wycieki z instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Dlaczego warto wybrać Beta-Osuszanie w zakresie lokalizowania wycieków w Mielcu?

Nasze usługi lokalizacji wycieków wody w Mielcu i okolicach to gwarancja: szybkiego znalezienia źródła problemu i kompleksowego doradztwa w zakresie neutralizacji źródła wycieku. Nasi specjaliści zawsze starają się wykorzystywać takie metody wykrywania wycieków, które nie ingerują w strukturę budynków. Dzięki temu nie ma ryzyka, że usługi lokalizacyjne wygenerują jakiekolwiek dodatkowe, nieprzewidziane koszty.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Mielec?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved