Lokalizowanie wycieków wody Przemyśl

Mimo rozwoju nowoczesnych technologii i coraz wytrzymalszych materiałów wykorzystywanych do budowy sieci wodno-kanalizacyjnych – wycieki wody wciąż się zdarzają. Aby szybko opracować plan działania i zneutralizować problem warto wykorzystać profesjonalne usługi lokalizacji wycieków wody w Przemyślu. Dlaczego? Tylko w ten sposób można szybko znaleźć źródło mokrego problemu i ustalić, w jaki sposób uszczelnić połączenia rurowe.

Od jakiegoś czasu masz kłopot z ciepłą i zimną wodą w domu? A może rury instalacji wodno-kanalizacyjnej wydają podejrzane dźwięki? Być może to sygnał, że na którymś odcinku instalacji doszło do uszkodzenia lub przerwania połączenia rur. W takiej sytuacji jedyne skuteczne rozwiązanie to lokalizacja wycieków. Przemyśl to jedna z wielu lokalizacji, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia ekspertów Beta-Osuszanie i  szybko zażegnać problem wycieku wody.

Wykrywanie wycieków wody w Przemyślu – jak to robimy w Beta-Osuszanie?

Działamy jako firma z wieloletnim doświadczeniem i dostępem do najnowocześniejszego zaplecza technologicznego. Dzięki temu możemy realizować usługi lokalizowania wycieków wody w Przemyślu z zachowaniem wysokiego poziomu skuteczności. Nasi eksperci w trakcie pracy wykorzystują kilka sprawdzonych metod analizy szczelności przewodów rurowych:

  • czynniki barwiące,
  • kamery endoskopowe i termowizyjne,
  • zadymianie rur,
  • gazy znacznikowe,
  • i wiele innych sposobów…

W Beta-Osuszanie zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczne i kosztowne w skutkach mogą być wycieki wodne. Z tego względu staramy się działać szybko, kompleksowo i bezinwazyjnie. Nasze metody w żaden sposób nie ingerują w strukturę budynku, a dodatkowo umożliwiają wykrywanie wycieków w Przemyślu z zachowaniem wysokiego poziomu skuteczności.

Profesjonalne lokalizowanie wycieków wody – Przemyśl. Dlaczego Beta-Osuszanie?

Chcesz poznać powody, dla których warto nawiązać z nami współpracę? Nasze wyróżniki to: wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, wysokie kompetencje ekspertów i duża skuteczność działania. Z nami lokalizowanie wycieków wody w Przemyślu i okolicach jest proste i co najważniejsze… szybkie!

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Przemyśl?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved