Lokalizowanie wycieków Rzeszów

Lokalizowanie wycieków w Rzeszowie na własną rękę jest praktycznie niemożliwe. Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się źródło problemu zawilgoconych lub zalanych pomieszczeń, koniecznie zdecyduj się na współpracę z naszą firmą. Szkody, które są powodowane przez uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej mogą być naprawdę dotkliwe. 

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja domowa instalacja jest sprawna i nie ma w niej żadnych niepokojących uszkodzeń, koniecznie zdecyduj się na profesjonalne lokalizowanie wycieków. Rzeszów to tylko jedno z wielu miast, gdzie możesz skorzystać z takich usług.

Beta-Osuszanie – lokalizowanie wycieków w Rzeszowie

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zlokalizować wycieki w Rzeszowie z zachowaniem wysokiej precyzji wskazań. Uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej? Zalane mieszkanie lub dom? Z nami to żaden problem!

Kompleksowo zajmujemy się lokalizowaniem wycieków w Rzeszowie i innych miastach na terenie Polski. Szukamy nawet najdrobniejszych uszkodzeń, gdyż skutki zalania mieszkania bywają naprawdę kosztowne.

Nasi specjaliści korzystają z profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu lokalizowanie wycieków – Rzeszów przebiega szybko, sprawnie i bez ryzyka uszkodzenia nieruchomości. Nasze metody są mało inwazyjne, a dodatkowo w 100% bezpieczne dla każdej konstrukcji budynku.

Szybkie i skuteczne lokalizowanie wycieków – Rzeszów

Na etapie lokalizowania wycieków w Rzeszowie staramy się dokładnie zweryfikować źródło problemu, tworząc jednocześnie raport z wykonanych prac. Dzięki temu nasi klienci otrzymują dokładne wskazania odnośnie do tego, gdzie znajduje się wyciek i jak trzeba go zneutralizować. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że lokalizacja wycieków – Rzeszów to usługi, które powinny być ogólnodostępne. Z tego względu naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także instytucji państwowych, firm, a nawet podmiotów odpowiedzialnych za organizację i stan techniczny sieci wodociągowych na danym terenie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – lokalizowanie wycieków Rzeszów to jeden z głównych profili naszej działalności.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Rzeszów?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved