Lokalizowanie wycieków Sokołów Małopolski

Kompleksowa pomoc w zakresie lokalizowania wycieków wody w Sokołowie Małopolskim może okazać się nieoceniona. Czasem zdarzają się naprawdę awaryjne sytuacje, w których szybkie ustalenie źródła problemu odgrywa kluczową rolę. Wtedy warto skontaktować się ze specjalistami w Beta-Osuszanie. Realizujemy usługi lokalizowania wycieków wody w Sokołowie Małopolskim i wielu innych miejscowościach na terenie Polski.

Zastanawiasz się, czy w ogóle warto korzystać ze wsparcia w ramach wykrywania wycieków wody? Zapewniamy, że tak! Z naszą pomocą szybko poznasz źródło problemu, otrzymasz pełny raport działań i dowiesz się, w jaki sposób zażegnać mokry problem w swojej nieruchomości!

Usługi lokalizowania wycieków wody – Sokołów Małopolski. Jak to robimy?

W Beta-Osuszanie stawiamy przede wszystkim na sprawdzone i bezinwazyjne metody lokalizowania wycieków wody. Sokołów Małopolski to jedna z miejscowości, której mieszkańcy mogą bez ograniczeń korzystać z naszego wsparcia. Po ustaleniu terminu wizyty naszych ekspertów musisz tylko poczekać na zakończenie prac związanych z ustaleniem źródła problemu.

Aby jak najszybciej rozwiązać problem u naszych klientów, stosujemy takie rozwiązania, jak:

  • czynniki barwiące,
  • geofon,
  • kamery termowizyjne i endoskopowe,
  • gazy znacznikowe,
  • inspekcje optyczne.

Dodatkowo możemy wykonać pomiary wilgotności. Dzięki temu dowiesz się, jak bardzo zaawansowany jest problem związany z wyciekiem wody i rozprzestrzenianiem się wilgoci po nieruchomości.

Dlaczego warto skorzystać z lokalizowania wycieków wody w Sokołowie Małopolskim?

Jeśli wiesz, że instalacja wodno-kanalizacyjna w Twoim domu nie pracuje tak, jak powinna, bezzwłocznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. W ramach lokalizowania wycieków wody w Sokołowie Małopolskim możemy zagwarantować, że nie będziemy ingerować w strukturę ścian i stropów. 

Nasze działania nie generują dodatkowych kosztów, np. remontu budynku. Zadzwoń lub napisz, a my zajmiemy się wykrywaniem wycieków wody kompleksowo wraz ze sporządzeniem pełnego raportu prowadzonych działań.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody sokołów Małopolski?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved