Lokalizowanie wycieków Strzyżów

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług lokalizowania wycieków w Strzyżowie? Wybierz specjalistów z Beta-Osuszanie, a na pewno nie pożałujesz. Współpraca z nami to czysta przyjemność. Wszelkiego rodzaju wycieki i uszkodzenia mechaniczne instalacji wodno-kanalizacyjnej wykryjemy bez najmniejszej ingerencji w strukturę budynku. Kontaktując się z nami, nie musisz martwic się o to, że lokalizowanie wycieków w Strzyżowie będzie generować dodatkowe koszty, np. remontu.

Z kompleksowego lokalizowania wycieków wody w Strzyżowie warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy pojawią się pierwsze problemu z użytkowaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej. Niskie ciśnienie w kranach, całkowity brak wody? A może pleśń i plamy pojawiające się na ścianach? To częste oznaki uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Jak lokalizujemy wycieki wody w Strzyżowie? Usługi Beta-Osuszanie w praktyce

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania pomiarów wilgotności, wynajmowania osuszaczy, a także lokalizowania wycieków wody. Strzyżów to jedna z wielu lokalizacji, gdzie można skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest szybkie i precyzyjne zlokalizowanie wycieku wody. Z tego względu stosujemy sprawdzone metody diagnostyki.

W Beta-Osuszanie eksperci korzystają głównie z kamer termowizyjnych i endoskopowych, gazów znacznikowych, czynników barwiących oraz metody geofonowej. Te sposoby lokalizowania wycieków w Strzyżowie i okolicach są najskuteczniejsze i umożliwiają szybką weryfikację źródła problemu.

Dlaczego warto skorzystać z usługi lokalizacji wycieków w Strzyżowie?

Wahasz się nad nawiązaniem współpracy z naszą firmą w zakresie lokalizowania wycieków wody w Strzyżowie? Niepotrzebnie! Nasza firma ma wiele wyróżników, ale do najważniejszych zaliczamy:

  • wieloletnie doświadczenie w branży,
  • dostęp do najnowocześniejszych metod diagnostycznych,
  • możliwość wynajmu sprzętu do osuszania pomieszczeń,
  • wysokie kwalifikacje ekspertów zajmujących się lokalizowaniem wycieków.

Skorzystaj z naszych usług pomiarowo-diagnostycznych i przekonaj się, że wszelkie wycieki z rur instalacji wodno-kanalizacyjnych można wykryć wyjątkowo precyzyjnie w krótkim czasie.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Strzyżów?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved