Lokalizowanie wycieków Wody Tarnów

Usługi lokalizowania wycieków wody w Tarnowie przydają się przede wszystkim wtedy, kiedy w nieruchomości pojawiają się mokre plamy na ścianach, pleśń, grzyb lub nawet doszło do całkowitego zatrzymania dopływu wody do domowej instalacji. W takich sytuacjach zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. W Beta-Osuszanie zrealizujemy usługę lokalizowania wycieków w Tarnowie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie lokalizowania wycieków wody? Tarnów to miejscowość, gdzie masz dom i jednocześnie spory problem z nieszczelnościami instalacji wodno-kanalizacyjnej? W takim razie doskonale trafiłeś! Beta-Oszuszanie to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych osób. Z nami lokalizowanie wycieków wody w Tarnowie odbywa się szybko, bezproblemowo i bezinwazyjnie dla nieruchomości!

Profesjonalizm i rozsądne ceny – lokalizowanie wycieków wody w Tarnowie

Decydując się na nasze wsparcie w zakresie lokalizowania wycieków wody w Tarnowie, nie musisz martwić się o koszty zrealizowania usługi. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, proponując kompleksowe usługi z zachowaniem rozsądnych cen. Lokalizowanie wycieków w Tarnowie przeprowadzamy przy pomocy:

  • kamer endoskopowych,
  • kamer termowizyjnych,
  • czynników barwiących,
  • gazów znacznikowych,
  • zadymiania,
  • geofonu.

W Beta-Osuszanie wiemy, jak szybko wykryć problem nieszczelności w instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Z nami lokalizowanie wycieków wody – Tarnów i okolice to czysta formalność.

Wybierz najlepsze usługi lokalizowania wycieków wody w Tarnowie – postaw na Beta-Osuszanie!

Na swoim koncie mamy już setki realizacji w zakresie lokalizowania wycieków. Tarnów to niejedyna miejscowość, gdzie możesz skorzystać z naszego wsparcia. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy: pełen profesjonalizm, dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych oraz krótkie terminy realizacji usług. Opcjonalnie możemy zaproponować wykonanie pomiarów wilgotności lub wynająć osuszacze w razie konieczności pozbycia się wilgoci z nieruchomości.

Jakie metody stosujemy w lokalizowaniu przecieku wody Tarnów?

Metody lokalizowania wycieków

Wykorzystywana w celu ustalenia uszkodzonej instalacji zimnej lub ciepłej  wody użytkowej oraz ogrzewania.

Badanie kamerą termowizyjną jest najpopularniejsza oraz najmniej inwazyjną techniką poszukiwań. Bazuje na wykorzystaniu zmian temperatury przegrody budowlanej wywołanej wyciekiem wody. Sprawdza się przy wyciekach na instalacji CO oraz ciepłej wodzie użytkowej. 

Jedynym sposobem sprawdzenia wilgotności ścian i posadzek jest pomiar przy użyciu specjalnego urządzenia. Wykonanie mapy zawilgocenia przyspiesza prace lokalizacyjne. 

Precyzyjne określenie miejsca przecieku wiąże się często ze zbadaniem miejsc trudno dostępnych oraz badań wizualnych kanalizacji. Bez tego sprzętu poszukiwanie często jest niemożliwe.

Wykorzystanie barwiących płynów przy badaniach szczelności jest najpewniejszą techniką poszukiwań. Zabarwienie wywołane wypływem tej substancji z rur jest niepodważalnym dowodem obecności usterki. 

Technika polegająca na wprowadzeniu specjalnego gazu neutralnego do uszkodzonej instalacji w powiązaniu z użyciem specjalnego czujnika doprowadza nas to do miejsca wycieku. 
Żadna z wymienionych technik osobno nie gwarantuje odnalezienia wycieku. Dopiero połączenie ww technik połączone z umiejetna interpretacja wskazań mierników jest droga do sukcesu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i potrzebny sprzęt.
Przykładowe realizacje
Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved