Osuszanie mieszkania i domu – kompleksowo z Beta Osuszanie

Nasi partnerzy

Posiadanie nieruchomości mieszkalnej – domu lub mieszkania to ogromny przywilej, ale także odpowiedzialność. Jeśli dojdzie do klęski żywiołowej, uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej lub zalania nieruchomości przez nieuważnego sąsiada z wyższych kondygnacji – osuszanie mieszkania i domu może okazać się niezbędne! Skontaktuj się z nami i pozbądź się wszelkich oznak wilgoci ze swojej nieruchomości – ze specjalistami Beta Osuszanie to naprawdę możliwe!

Osuszanie domów i mieszkań po zalaniach – jak działamy?

Usługi Beta Osuszanie w ramach osuszania mieszkań i domów to kompleks działań umożliwiających pozbycie się wszelkich oznak wilgoci spowodowanych klęskami żywiołowymi, np. intensywne burze i opady deszczu, grad, a także powodzie.

W ramach współpracy w zakresie osuszania mieszkań i domów staramy się dopasować metody działania tak, aby, jak najefektywniej i najszybciej zredukować poziom wilgoci do zera. Jakiego sprzętu używamy w Beta Osuszanie, aby przeprowadzić osuszanie mieszkania lub domu? Korzystamy przede wszystkim z takich urządzeń, jak:

 • wentylatory strumieniowe,
 • promienniki na podczerwień.
 • osuszacze kondensacyjne,
 • pompy podposadzkowe.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań związanych z osuszaniem domów i mieszkań wykonujemy pełny pomiar wilgotności pomieszczeń. Dzięki temu możemy szybko oszacować koszty wykonania usługi, a także dopasować odpowiednie metody osuszania. W domach i mieszkaniach najlepiej sprawdzi się połączenie wentylatorów strumieniowych, promienników oraz osuszaczy kondensacyjnych.

Kompleksowo zorganizowane osuszanie daje gwarancję, że wykwity pleśni, grzybów i nieprzyjemny zapach prawdopodobnie nie pojawi się w Twojej nieruchomości. Czas potrzebny na wykonanie usługi pełnego osuszania mieszkań i domów to średnio od kilku do kilkunastu dni.

Im mocniej zawilgocone ściany i stropy, tym więcej czasu potrzebujemy na rozstawienie sprzętu i uruchomienie procedury osuszania. Aby ocenić, ile mniej więcej zajmie osuszanie, trzeba wziąć pod uwagę: powierzchnię i materiał wykonania ścian i stropów, rodzaj zastosowanych farb i tynków, poziom wchłonięcia wilgoci przez budynek.

Szybkie i skuteczne osuszanie mieszkań i domów – jak to robimy?

W Beta Osuszanie zawsze stawiamy na kompleksowość realizowanych usług. To oznacza, że dobieramy jak najlepszą metodę osuszania mieszkania lub domu, a następnie rozpoczynamy procedurę pozbywania się wilgoci. Kilka kroków, które przeprowadzamy u każdego klienta to:

 1. Weryfikacja poziomu zawilgocenia ścian, stropów i elementów wyposażenia nieruchomości.
 2. Wdrożenie procedury osuszania ścian domu lub mieszkania. Niestety, ale z biegiem czasu podsiąkanie wody może powodować, że w budynku będzie jeszcze więcej wilgoci trudniejszej do usunięcia. 
 3. Usunięcie wilgoci spod posadzek przy pomocy pompy ciśnieniowej. Takie działania dodatkowo zabezpieczają nieruchomość przed kapilarnym podciąganiem wilgoci.
 4. Sporządzenie dokumentacji związanej z osuszaniem mieszkań i domów, aby towarzystwo ubezpieczeniowe poczuwało się do wypłaty odszkodowania za szkody wyrządzone w wyniku zalania.

 Pamiętaj, że nasze usługi są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. 

Osuszanie domów i mieszkań – czy to konieczne?

Podjęcie decyzji o kompleksowym osuszaniu mieszkań i domów może okazać się najlepszą decyzją, na jaką mogłeś się zdecydować. Jeśli w budynku zalega nadmierna wilgoć, ściany są widocznie poplamione, a tynki zaczynają się łuszczyć – prawdopodobnie masz już ogromny problem.

Bez profesjonalnego osuszania mieszkań i domów może okazać się, że po czasie na powierzchni ścian pojawi się grzyb, pleśń, a w całej nieruchomości będzie panować wyjątkowo brzydki zapach.

Oferta Beta Osuszanie a wilgoć w mieszkaniach i domach – dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli wiesz, że masz problem z wilgocią w swoim mieszkaniu lub domu, koniecznie wykorzystaj usługi realizowane przez doświadczonych ekspertów w Beta Osuszanie. Wyróżniki naszej firmy to:

 • wiele lat doświadczenia w branży,
 • pełen profesjonalizm na etapie wykonywania usługi u klienta,
 • dostęp do najnowocześniejszego sprzętu do osuszania mieszkań i domów,
 • wsparcie klienta na każdym etapie prac – także podczas przygotowywania dokumentacji dla ubezpieczyciela,
 • rzetelne doradztwo.

Zależy Ci na tym, aby osuszanie mieszkania lub domu przebiegało sprawnie i dawało zadowalające efekty? Wystarczy, że zadzwonisz do specjalisty Beta Osuszanie, przedstawisz swój problem i poczekasz na propozycję działań i terminów ich realizacji.

Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

  Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
  © All rights reserved