Osuszanie piwnic i garaży – szybko i sprawnie w Beta Osuszanie!

Nasi partnerzy

Zmagasz się z problemem wilgoci w piwnicy lub garażu? Woda, która dostała się do budynku w wyniku zalania, może powodować szereg problemów. Najpowszechniejsze to uszkodzenia struktury budynku oraz stworzenie idealnych warunków dla rozwoju pleśni. W Beta Osuszanie proponujemy profesjonalne usługi osuszania piwnic i garaży. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci przywrócić Twój garaż lub piwnicę do stanu idealnego!

Osuszanie garaży i piwnic – działamy kompleksowo!

Nasz proces osuszania jest dokładny i skrupulatny. Gdy tylko otrzymamy od Ciebie zgłoszenie, nasi specjaliści jak najszybciej skontaktują się z Tobą w celu wykonania pomiarów wilgotności, aby dokładnie określić stopień zawilgocenia. Te informacje pozwalają nam dobrać odpowiedni sprzęt osuszający i przygotować szczegółowy plan działania.

Na etapie współpracy z każdym klientem realizujemy kilka kroków.

  1. Przeprowadzamy audyt budynku. Dzięki temu dość precyzyjnie szacujemy koszty zabiegu oraz optymalizujemy czas potrzebny na realizację zlecenia.
  2. Osuszamy garaż i piwnicę tuż od posadzki aż do ścian konstrukcyjnych. 
  3. Odgrzybiamy i ozonujemy pomieszczenia.
  4. Sporządzamy raport dla towarzystwa ubezpieczeniowego.

W trakcie wykonywania zleceń na osuszanie piwnic i garaży wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt jak np. wysokiej klasy urządzenia pomiarowe, wentylatory strumieniowe, promienniki podczerwieni oraz osuszacze kondensacyjne. 

Jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia i nie wiesz, gdzie szukać pomocy w zakresie osuszania garaży i piwnic, doskonale trafiłeś! Możemy kompleksowo zająć się Twoją piwnicą i garażem tak, abyś był w 100% zadowolony z wykonanej usługi osuszania ścian i stropów.

Postaw na profesjonalizm – wybierz osuszanie piwnic i garaży w Beta Osuszanie!

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą. Najważniejsze to: wiele lat doświadczenia w branży, wykwalifikowana kadra ekspertów w dziedzinie osuszania oraz dostęp do najnowocześniejszego sprzętu.

Nie czekaj ani chwili dłużej i napisz do nas. Zajmiemy się osuszaniem piwnic i garaży w pierwszym wolnym terminie – oczywiście poprzedzając wykonanie usługi osuszania kompletnym audytem budynku pod kątem poziomu zawilgocenia ścian i stropów.

Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved