Osuszanie ścian – profesjonalnie w Beta Osuszanie

Nasi partnerzy

Proces osuszania ścian bywa dość czasochłonny i wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. W przeciwnym razie podjęte działania mogą okazać się nieskuteczne, a wilgoć dalej będzie rozprzestrzeniać się po budynku, powodując coraz większe zniszczenia i problemy. Jeśli chcesz czym prędzej zażegnać problem zalegającej wilgoci, koniecznie skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy kompleksowe osuszanie ścian i zrobimy wszystko, aby zredukować poziom uszkodzeń tynków, farb i struktury ścian w Twoim domu, biurze lub innym budynku.

Poważne zalania nieruchomości a osuszanie ścian – kiedy warto się z nami skontaktować?

Na nasze usługi osuszania ścian warto się zdecydować przede wszystkim wtedy, kiedy ogniska wilgoci coraz częściej pojawiają się na powierzchni ścian i stropów. Na kontakt z naszymi specjalistami warto postawić wtedy, kiedy dojdzie do:

 • zalania mieszkania przez sąsiada z wyższego piętra,
 • uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej,
 • przecieku wody w wyniku nieszczelności okien,
 • zalania mieszkania poprzez nieuwagę, np. niezakręcona woda w kranie i wyjście z nieruchomości.

Wszelkie problemy wynikające z zalania mieszkania lub domu można rozwiązać z naszą pomocą. Wystarczy, że porozmawiasz z naszym specjalistą, omówisz sposoby działania i umówisz się na osuszanie ścian w swojej nieruchomości. 

Dla swojego bezpieczeństwa i w celu zredukowania późniejszych problemów, np. związanych z remontem – działaj szybko, najlepiej od razu, kiedy zauważysz występowanie wilgoci w domu lub mieszkaniu.

Jak działamy w Beta Osuszanie? Osuszanie ścian w praktyce

Nasze usługi osuszania ścian obejmują wiele czynności, które realizujemy po wcześniejszym ustaleniu szczegółów współpracy z potencjalnym klientem. W Beta Osuszanie stawiamy na profesjonalizm, kompleksowość oraz pełne zadowolenie każdego zleceniodawcy. Kilka kroków, które podejmujemy w trakcie osuszania ścian w domach i mieszkaniach przedstawiamy poniżej.

 1. Oględziny ścian w zalanych domach i mieszkaniach. Na tym etapie sprawdzamy, jak mocno zawilgocone są ściany, np. poprzez pomiary wilgotności. Tylko dokładna analiza wilgoci w ścianach umożliwia nam dopasowanie odpowiedniej metody osuszania ścian, aby szybko pozbyć się problemu. Analiza wilgotności jest też konieczna do przygotowania dokumentacji dla towarzystwa ubezpieczeniowego.
 2. Kompleksowe osuszanie ścian. Na tym etapie dopasowujemy optymalne rozwiązania, dzięki którym szybko pozbywamy się wilgoci – w 100%. Stosujemy wentylatory strumieniowe i promienniki na fale podczerwone, dzięki czemu wilgoć jest wręcz wybijana ze ścian, a odzyskana woda odprowadzana do kanalizacji przez osuszacze kondensacyjne.
 3. Odgrzybianie i ozonowanie. Nigdy nie pomijamy tego etapu prac. Dzięki temu możemy zagwarantować każdemu, że przebywanie w osuszonych pomieszczeniach jest w 100% bezpieczne i nie wiąże się z koniecznością wdychania brzydkich zapachów. 
 4. Przygotowanie dokumentacji. To ostatnia procedura związana z osuszaniem ścian. Pełna dokumentacja jest podstawą, aby ubiegać się o odszkodowanie z towarzystwa ubezpieczeniowego.

Jeśli w Twoim domu lub mieszkaniu doszło do zalania, a wilgoć nie została jeszcze usunięta, koniecznie zdecyduj się na osuszanie ścian. W Beta Osuszanie działamy tak, aby jak najszybciej pozbyć się mokrego problemu i uniknąć dalszego przedostawania się wilgoci ze ścian na posadzkę. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami osuszania ścian i nie tylko! Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, dostęp do profesjonalnego sprzętu do osuszania ścian oraz wykwalifikowana kadra specjalistów. Wybierz Beta Osuszanie i przekonaj się, że naprawdę warto z nami współpracować!

Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

  Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
  © All rights reserved