Nasi partnerzy

Ozon to alotropowa odmiana tlenu, która w naturalnych warunkach występuje jako gaz o podwyższonej gęstości. Ta substancja ma silne właściwości utleniające, dzięki czemu świetnie nadaje się do przeprowadzenia procesu dezynfekcji pomieszczeń bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Chcesz dowiedzieć się, na czym polega ozonowanie pomieszczeń i jak to robimy w Beta Osuszanie? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto postawić na profesjonalne ozonowanie.


W praktyce ozonowanie pomieszczeń można wykorzystać do dezynfekcji mieszkań, domów, biur, budynków użytku publicznego, a także do usuwania brzydkich zapachów. Warto też dodać, że ozonowanie znajduje też zastosowanie w kwestii sterylizacji, czyli wszędzie tam, gdzie liczą się jak najlepsze warunki do życia i pracy. Ozon jest naturalnym gazem, który działa jako dezynfekant. To oznacza, że proces ozonowania pomieszczeń jest w 100% bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

Ozonowanie pomieszczeń w Beta Osuszanie – jak to robimy?

Cały proces ozonowania zamyka się w kilku krokach. Te procedury polegają przede wszystkim na produkcji ozonu przez generatory. Gaz podczas jego uwalniania rozkłada się na cząsteczki tlenu, a ten neutralizują wszystkie związki organiczne w nieruchomościach i innych budynkach, np. zarodniki. Dezynfekcja z użyciem metody ozonowania pomieszczeń wyróżnia się wysokim poziomem skuteczność – głównie dzięki temu, że ozon utlenia nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia, a nie maskuje ich.


W trakcie realizowania usługi ozonowania pomieszczeń dbamy o to, aby cała procedura przebiegała w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami BHP pracy. Używając ozonowania, możesz pozbyć się z pomieszczeń nie tylko brzydkich zapachów, ale także: wirusów, bakterii, zarodników, pleśni oraz grzybów czy nawet mikroorganizmów zagrażających zdrowiu i życiu.

Dlaczego warto zdecydować się na ozonowanie pomieszczeń?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na kompleksowe ozonowanie pomieszczeń. Decydując się na taką usługę w naszej firmie, na pewno od razu zauważysz kilka zalet takiego rozwiązania. Poprzez ozonowanie pomieszczeń:

  • poprawisz jakość powietrza w pomieszczeniach,
  • zdezynfekujesz powierzchnię,
  • usuniesz alergeny,
  • zneutralizujesz zarodniki grzybów oraz pleśni,
  • zwalczysz wirusy, bakterie i roztocza zagrażające zdrowiu i życiu,
  • poprawisz komfort przebywania w budynku, dzięki neutralizacji zapachów: stęchlizny, dymu tytoniowego, spalenizny czy nawet aromatów odzwierzęcych.

Ozonowanie pomieszczeń sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy w budynku muszą zostać utrzymane perfekcyjne warunki pod względem czystości. Jeśli chcesz mieć pewność, że efekty ozonowania będą zadowalające, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. W Beta Osuszanie dbamy o to, aby ozonowanie pomieszczeń było przeprowadzone jak najdokładniej.

Co można ozonować? Oferta Beta Osuszanie

Ozonowanie pomieszczeń przy użyciu gazu, czyli ozonu to niejedyna usługa, z której możesz skorzystać, kontaktując się z naszymi specjalistami. W ramach usługi ozonowania zajmujemy się także dezynfekcją i oczyszczaniem: biur, magazynów, powierzchni hal produkcyjnych, domów, samochodów, placówek użyteczności publicznej.

Zawsze dbamy o to, aby zadowolić każdego klienta, który decyduje się skorzystać z usługi ozonowania pomieszczeń i innych obiektów użytkowych. Nasza oferta ozonowania dla przedsiębiorców, np. w przestrzeni biurowej przekłada się na: mniejsze ryzyko zapadania pracowników na poważne choroby, poprawę wydajności pracy i zwiększenie motywacji oraz oczyszczenie powierzchni biurowej z typowego zapachu dokumentów.

Ozonowanie mieszkań, magazynów i pomieszczeń – postaw na profesjonalizm!

Zależy Ci na tym, aby usługa ozonowania pomieszczeń, aut i innych obiektów została przeprowadzona kompleksowo? W takim razie powinieneś skontaktować się z naszymi ekspertami. Tylko w ten sposób będziesz mieć gwarancję, że usługa ozonowania pomieszczeń zostanie zrealizowana rzetelnie i dokładnie, czyli zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

    Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
    © All rights reserved