Nasi partnerzy

Wynajęcie Osuszacza

Przeprowadzasz prace wykończeniowe w swojej nieruchomości? Chcesz pozbyć się wilgoci pozostałej po wykonanych tynkach? A może po prostu Twoja nieruchomość została zalana? Skontaktuj się z nami i odbierz osuszacz powietrza. Wynajem tego typu urządzenia to znacznie korzystniejsza opcja niż zakup sprzętu. Wypożyczenie osuszacza powietrza to dobry sposób, aby przy niewielkich nakładach finansowych szybko pozbyć się wilgoci ze ścian i posadzek. 

Osuszacz wilgoci – wynajem i transport

Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na osuszacz budowlany? Wynajem sprzętu w naszej firmie to gwarancja dostępności najnowocześniejszych i certyfikowanych urządzeń osuszających. Prowadząc wynajem osuszaczy, proponujemy naszym klientom nie tylko atrakcyjne ceny, ale także:

 1. Krótkie szkolenie, które umożliwia zapoznanie się z zasadą działania osuszacza. Dzięki temu dowiesz się, jak ustawić parametry pracy sprzętu, a także przeprowadzić osuszanie w budynku.
 2. Transport i dostawa sprzętu budowlanego do osuszania. To stosunkowo ciężkie przedmioty, których tranzyt wymaga doświadczenia i odpowiedniej floty pojazdów. Jeśli zdecydujesz się na osuszacz powietrza – wynajem w naszej firmie obejmie także transport i odbiór sprzętu.
 3. Profesjonalne doradztwo w doborze urządzenia do osuszania. Decydując się na wynajem osuszacza przemysłowego, dowiesz się też, gdzie poprawnie ustawić sprzęt oraz jak długo powinien działać, aby pozbyć się wilgoci ze ścian, podłóg i stropów.
 4. Certyfikowane urządzenia do osuszania od renomowanych producentów. To  gwarancja wydajności działania oraz zadowolenia z wykonanych prac.

Wynajem osuszaczy – cennik

Ceny wynajmu osuszaczy powietrza ustalamy indywidualnie na podstawie potrzeb potencjalnego klienta. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wypożyczenie osuszacza powietrza? Cena za dobę najmu urządzeń do osuszania może zaczynać się już od ok. 15-30 złotych. Ostateczna kwota uzależniona jest od wybranej klasy sprzętu, lokalizacji klienta oraz czasu trwania umowy najmu. 

W naszej firmie wynajem osuszaczy budowlanych nie generuje wysokich kosztów. Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, określić swoje potrzeby i poczekać na wstępną wycenę wynajmu.

Wynajem osuszaczy – kiedy warto skorzystać z takich usług?

Potrzebujesz osuszacz budowlany? Wynajem to prawdopodobnie najlepsza z dostępnych opcji. W ten sposób zredukujesz koszty osuszania do minimum, a dodatkowo będziesz w stanie pozbyć się wilgoci budowlanej w stosunkowo krótkim czasie. U nas możesz wynająć profesjonalne i certyfikowane urządzenia, które szybko pozbywają się wilgoci. Z usługi wynajmu osuszaczy możesz skorzystać w różnych sytuacjach:

 • osuszanie ścian po wykonanych gładziach,
 • osuszanie posadzek po wylewkach,
 • osuszanie budynków po zalaniu, np. wyciek z instalacji wodociągowej.

Możliwości jest naprawdę wiele. Jeśli chcesz pozbyć się problemów z wilgocią, postaw na osuszacz przemysłowy. Wynajem sprzętu w naszej firmie obejmuje szkolenie, transport oraz odbiór osuszacza. Nie musisz więc martwić się o poprawność działania sprzętu. W trakcie najmu dowiesz się, jakie parametry osuszacza ustawić, aby ten działał jak najwydajniej. 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie wypożyczymy dla Ciebie osuszacz powietrza budowlany. Wynajem w naszej firmie to gwarancja najniższych cen, skuteczność działania i bezawaryjność sprzętu oraz profesjonalne doradztwo. Jeśli chcesz pozbyć się wilgoci, koniecznie postaw na wynajem osuszacza.

Wypożyczenie osuszacza czy zakup? Co jest korzystniejsze?

Profesjonalne urządzenia służące do osuszania pomieszczeń to wydatek nawet do kilku tysięcy złotych. Jeśli potrzebujesz tylko jednorazowo użyć takiego sprzętu i pozbyć się wilgoci – inwestycja w osuszacz nie będzie korzystnym rozwiązaniem. Lepiej zdecyduj się na wynajem osuszaczy. Cennik poznasz już po pierwszym kontakcie z naszą firmą. W ramach umowy wynajmu sprzętu do osuszania skorzystasz z transportu, doradztwa oraz profesjonalnego sprzętu – a to wszystko w naprawdę rozsądnej cenie! Nie czekaj i przekonaj się sam, że warto skorzystać z naszej wypożyczalni osuszaczy powietrza.

Kontakt

ul.Samolewicza 3, 38-130 Frysztak

  Osuszanie budynków, ozonowanie powietrza, lokalizowanie wycieków
  © All rights reserved